Sara Salow na tenhle let asi nikdy nezapomene. U kontroly zavazadel se dostala do nepříjemné hádky s personálem. Za malou lahvičku mateřského mléka jí totiž chtěli napařit příplatek okolo 3 tisíc korun. A to si mladá maminka nehodlala nechat líbit!

Sice dlouho platí, že s tekutinami v láhvích vás do letadla jen tak nepustí, ale v Americe má mléko pro miminka výjimku. To nejspíš kontrolor na letišti pozapomněl, a tak chtěl Saru zkásnout.

Jenže mamince, která cestovala se svým malým synem a manželem, se bezdůvodně platit nechtělo. Personál si ale svou mýlku vymluvit nenechal, a tak musela mléko na letišti nechat.

„Jsme vážně naštvaní. Mě to dokonce rozbrečelo. Bylo to ponižující, neustále nám říkali, že máme platit proto, že cestujeme obyčejnou economy třídou. Neskutečně ztrapňující přístup,“ nechala se pro server ABC 15 slyšet Sara.

Zaměstnanec, který rodině způsobil naprosto zbytečné trable, pracuje pro American Airlines. Letecký dopravce se už za nepříjemný incident omluvil. „Cestujícím by mělo být dovoleno vzít si na palubu mateřské mléko. Omlouváme se, že jsme v tomto případě pochybili. Naši zaměstnanci už si to budou pro příště pamatovat,“ zní omluvné vyjádření.