Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Obří zvrat ve Výměně manželek: Násoska Vláďa a Petra jdou od sebe, děti si rozdělili napůl

Výměna manželek: Alkoholik Vláďa se nenapravil, žena se s ním proto rozvádí
Zdroj: se souhlasem tv nova
+ Dalších 7 fotografií
Reality show

Nejnovější díl oblíbené novácké reality show Výměna manželek představil divákům poněkud nesourodý pár Vláďu (40) a Petru (32), kteří spolu vychovávali šest potomků. Problém ale byl, že statný horník z Orlové si rád dopřával jednu štamprli za druhou a svou ženu i děti zanedbával. Podle manželky se nic nezměnilo ani po Výměně, tudíž se rozhodla pro radikální krok. Jak prozradila pro TV Nova, s Vláďou se rozvádí.


Petra si už na začátku nejnovějšího dílu Výměny manželek postěžovala, že její manžel Vláďa radši pije alkohol, než aby se jí a dětem věnoval. I proto se rozhodla k účasti v populární televizní show a doufala, že si její muž alespoň uvědomí, co dělá špatně.

Přestože Vláďa na konci dílu sliboval, že se polepší, nic z toho se prý nestalo, a tak se Petra rozhodla k radikálnímu kroku. "Momentálně se s manželem rozvádíme, bydlím s dětmi sama. U nás už to trvalo delší dobu, přes dva roky. V té Výměně mi jen ukázal, že stejně bude holdovat alkoholu, takže žádná náprava z jeho strany nebyla. Procházky s dětmi, jak jsem říkala, že bych chtěla napravit, tak to tam nebylo, nejevil o nic zájem..." prozradila Petra pro TV Nova.

Těžký, ale nevyhnutelný krok zasáhl i děti, kterých pár vychovával hned šest. "Děti to zvládají normálně. Manželovi zůstaly tři starší, já mám ty tři menší v péči a teď uvidíme, jak to bude dál po Novém roce, jak budou ty návštěvy a tak. Já se s nimi vídám, takže to nějak zvládáme. Neodstěhovala jsem se daleko, mám to k nim blízko, takže takhle fungujeme," vysvětlila účastnice Výměny manželek.

Dočkala se výletů

Přestože se snažila rozpadající vztah dát dohromady, nepovedlo se to. Ranou pro Petru ale bylo to, že tři děti se rozhodly bydlet s tátou alkoholikem. "Nějak jsem tuto stránku musela překousnout. Můj boj to není, já jsem je chtěla všechny k sobě. Děti si to ale takhle vybraly, a tak teď musí bojovat samy. Mrzí mě to, ale už s tím asi nic neudělám, pokud se nerozhodnou jinak," krčila rameny Petra.

Sama na výchovu tří dětí ale nezůstala. Má totiž nového partnera. "Přítele mám, sama nejsem. Zatím spolu nebydlíme, to ani v plánu není, ale navštěvujeme se. Tam už je to všechno tak, jak od partnera očekávám, tam už to jde. Mám se dobře, mám klid, s dětmi jezdíme na výlety, na hory, takže je to mnohem lepší, než to bylo," pochvalovala si Petra.

Více o Výměně manželek 2022 ➔

Související články

Další články