Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Obří zvrat ve Svatbě na první pohled: Natálka otočila, Františka si chce znovu získat

Obří zvrat ve Svatbě na první pohled: Natálka otočila, Františka si chce znovu získat
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
reality show
Reality show Svatba na první pohled přinesla naprosto jedinečný způsob, jak dát dohromady dva úplně neznámé lidi. Natálka a František šli do show s tím, že najdou osudovou lásku. Hned po jejich svatbě se však začala stahovat mračna a přišly hádky. Natálka ale najednou otáčí a pokusí si Frantu znovu získat láskyplným gestem.

Natália Mykytenko je zvyklá na vlastní klid, není moc upovídaná a užívá si, když je sama. Zato její manžel František Gebr je naprostý opak. V reality show Svatba na první pohled se zpočátku jevili jako dokonalý pár, avšak během líbánek se vše otočilo a začali po sobě štěkat. Natálka totiž dle svých slov nezvládá to, jak upovídaný je její manžel a myslí si o něm, že je sobecký.

Došlo dokonce na ostřejší výměnu názorů, kdy z Natálky vypadlo, že se jí chce zvracet při pomyšlení, že by mezi nimi měla přeskočit jiskra. A ačkoliv si Franta nebere nic osobně, tato věta se ho dotkla. "Musím říct, že začínám být pomalu trochu nas*anej, protože tvoje hláška, že při představě, že by měla přeskočit jiskra, se ti chce blejt, to už mě docela uráží," rozlítil se Franta.

Láskyplné gesto pro manžela

Natálka mu na to odpověděla, že chce být upřímná, ale že ho nechtěla nijak urazit. A protože se na každém vztahu má pracovat, snaží se o to i Natálka, které pomohla otevřít oči návštěva psychoterapeuta. Pro svého milého uspořádala krásnou oslavu narozenin, a dokonce pro něj přichystala i dort. "To mi přijde jako to, co je důležitý. Dávat energii tomu druhýmu," pochvaloval si František.

Získá si Natálka srdce svého milého? Udobří se nakonec, nebo mezi nimi i tak bude panovat pochmurná atmosféra?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy