Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Obří zvrat: Podivné šachování s bezvládným Schumacherem a rozházené miliony!

Ukáže se konečně Schumacher?
+ Dalších 8 fotografií
O čem se dosud jen spekulovalo, se nyní potvrdilo. Michael Schumacher (49), který je po tragické nehodě na lyžích skoro pátým rokem v kómatu, se bude stěhovat. Luxusní sídlo za bezmála miliardu korun pořídila na Mallorce závodníkova žena Corinna Schumacher (49).

Ačkoliv většina už delší dobu pochybuje, že se Michael Schumacher ještě někdy probudí, rodina neztrácí naději. Příbuzní legendárního závodníka investovali peníze z jeho rozprodaného majetku a vše nasvědčuje tomu, že Schumacherova léčba bude pokračovat na Mallorce!

Nedávné zvěsti, že jeho žena Corinna Schumacher na španělském ostrově nedávno pořídila luxusní sídlo za 783 milionů korun, teď podle časopisu L’Illustré potvrdila starostka letoviska Andratx Katia Rouarch.

„Domnívám se, že mohu oficiálně potvrdit, že Michael Schumacher se usídlí v naší obci. Vše se tady připravuje na jeho přijetí,“ měla starostka říct švýcarskému magazínu. V pozoru jsou už údajně i policejní složky, které mají zajistit jezdcův hladký přesun ze Švýcarska.

Na pozemku, který zřejmě bude Schumacher obývat, nechybí přistávací plocha pro helikoptéru, dům pro hosty ani dva bazény. Dřív ho vlastnil jeden z nejbohatších Španělů Florentino Peréz, mimo jiné prezident fotbalového klubu Real Madrid. Hlavní vila má 3 tisíce metrů čtverečních, celý pozemek pak 15 tisíc.

Schumacher je v umělém spánku od roku 2013, kdy na lyžích utrpěl fatální zranění. V souvislosti s manévry kolem stěhování se dokonce spekuluje, že se po pěti letech poprvé ukáže na veřejnosti. Uniklé informace o jeho současném zdravotním stavu tomu však příliš nenasvědčují.

Mohlo by vás zajímat

Další články