Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

OBŘÍ ZKLAMÁNÍ! Veronika Arichteva se po náloži od poroty StarDance zhroutila

Veronika Arichteva za tanec nedostala pochvalu, ale za svůj vzhled ano.
Zdroj: instagram
+ Dalších 20 fotografií
První kolo StarDance IX máme za sebou, nejhůř ze všech ho ale evidentně odnesla herečka Veronika Arichteva (32). Těžko říct, jestli ji víc rozsekala kritika poroty, nebo to, že skončila úplně poslední. Každopádně podle svědectví z baru, kam se šla celá televizní parta po přímém přenosu uvolnit, působila, jako by došla k osobnímu bankrotu a ještě jí oznámili nemilou zprávu o jejím zdraví.

Veronika se někomu líbila, jiným ne, v prvním kole se ale nevyřazuje, takže vlastně o nic nešlo. Jenže Verča bude možná trošku citlivější, protože podle našich zpráv brala prvotní neúspěch jako tragédii intergalaktického významu.

Pila na smutek

„Ta afterparty probíhala opravdu klidně. Nikdo ostudu neudělal. Jen herečka Veronika Arichteva byla úplně zhroucená z toho, jak jí naložila porota. Skutečně byla smutná, moc se nebavila, pila a pak jela společensky unavenější spát,“ tvrdil eXtra.cz přímý účastník zahajovacího večírku StarDance po přímém přenosu.

Ostatně Veronika, třetina vypečené partičky 3v1 sama dopředu upozorňovala, že si s tancem moc nerozumí a spíš jí půjdou večírky po natáčení, což tedy do puntíku splnila.

Jak jí naložili?

Kritika poroty přitom nebyla tak silná.

„Veroniko, máte opravdu krásné šaty, moc vám to sluší a Michal je spokojený. Já ne. Hodně kroků mimo hudbu. Tvrdé. Zkuste v příštím latinskoamerickém tanci se trošičku více uvolnit, zjemnit. Tanec není jenom o chodidlech, o nohou, ale je o celém těle. Nebuďte smutná. Dneska je afterparty v Konviktu, takže v pohodě,“ říkal Zdeněk Chlopčík.

Veronika má podporu

„Jsem hrozně ráda, že jsem na ten parket vůbec vkročila a něco tam udělala. Jestli to byla cha-cha, to už mi bylo jedno. Překonala jsem samu sebe v tom, že jsem vlezla do televize před lidi v tom, co mi není úplně vlastní,“ řekla Arichteva hned po jeho hodnocení, zatímco na Instagramu přiznala, jak moc ji neúspěch sundal.

„Moje taneční sebevědomí je ještě níž, než bylo v květnu. Každopádně, chodí mi od vás spousta hezkých zpráv. Děkuji za podporu,“ napsala na sociální síti taneční partnerka Michala Necpála.

Související články

Další články