Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Obří zátah na Slovensku: Policie má podezřelé z popravy novináře Jána Kuciaka (†27), vraždit měl expolicista

Policie zadržela podezřelé z vraždy novináře Jána Kuciaka.
Zdroj: archiv
+ Dalších 30 fotografií
Po mimořádném zásahu slovenské policie skončilo v klepetech několik podezřelých z vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Mělo se tak stát jen pár minut před sedmou hodinou. Píšou o tom slovenská média, nyní probíhají domovní prohlídky. Hlavním podezřelým je bývalý policista Tomáš Sz. z Kolárova.

Na konci ledna byl bezcitně popraven slovenský novinář Ján Kuciak, který se věnoval daňovým únikům a podvodům. Zavražděna byla rovněž jeho snoubenka Martina Kušnírová. Po sedmi měsících pátrní byli pravděpodobně dopadeni podezřelí!

Protizločinecká jednotka slovenské policie NAKA zadržela v brzkých ranních hodinách několik osob podezřelých z násilné tresné činnosti. Podle informací serveru Aktuality.sk může mít tento zátah bezprostřední souvislost s vraždou Kuciaka a Kušnírové.

„Momentálně probíhají domovní prohlídky a další procesní úkony. Více informací poskytneme, až to situace dovolí,“ uvedla policie na sociální síti. Mělo by jít o osoby z jižního Slovenska.

DennikN.sk informoval, že celkem bylo zadrženo celkem 8 osob, včetně vraha Kuciaka a Kušnírové. Hlavním podezřelým je bývalý policista Tomáš Sz. z Kolárova. Podle informací z jeho Facebooku pracoval i pro různé bezpečnostní agentury. Ostatní mu měli pomáhat s útěkem z místa činu.

Související články

Další články