Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Obří zadek Ewy Farné už bude brzy minulostí. Česko-polská zpěvačka se rozhodla zhubnout. Podívejte se, jak bojuje se svými špeky!

Ewa Farna začala cvičit.
Zdroj: herminapress.cz, SHAPE
+ Další fotografie

Bývalá porotkyně pěvecké soutěže SuperStar Ewa Farna (20) ještě donedávna tvrdila, že je se svými křivkami spokojená, a rady týkající se hubnutí proplouvaly jedním uchem zpěvačky dovnitř a druhým ven. Jenže teď je všechno jinak. Farna začala cvičit a stejně jako ostatní celebrity, jež se potýkají s plnějšími tvary, ke kterým je svět šoubyznysu nemilosrdný, se rozhodla se svou postavou něco udělat.

Pro polskou mutaci lifestylového magazínu SHAPE se Farna nechala vyfotit s činkami a trenérkou, která jí má pomoci vytvarovat tělo. Sama zpěvačka se v časopise přiznala k tomu, co způsobilo její váhový přírůstek. „Po závěrečných zkouškách ve škole jsem se přestěhovala do Varšavy a začal mi opravdu hektický život. Koncerty, porotcování v SuperStar, neustálé cestování. S tím je spojeno málo spánku, hodně nezdravé potraviny, hodiny strávené v autobuse. Často se dostanu do postele ve dvě a vstávám v pět, k tomu fastfoody, energetické nápoje,“ řekla Farna.

Je jasné, že takový životní styl pro zpěvačku se slovanskými rysy bude tikající bombou, a bylo jen otázkou času, kdy se projeví na její linii. Nárůst váhy se u Farné nejvíc projevil právě během porotcování v SuperStar. Kamera, která přidává nejméně patnáct kilo navíc, byla k Ewě velmi nemilosrdná. Její image příliš nepomohli ani kostyméři, kteří se polskou pěnici snažili napasovat do těsných modelů. „Bohužel jsem ten typ, co stres řeší jídlem. Je jasné, že základem je změna životního stylu. Ale musím také cvičit,“ přiznala si Farna. Tak uvidíme.

Související články

Další články