Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Obří úplněk je tady! Vypusťte vášnivé zvíře, které ve vás dřímá!

Konečně dosáhnete uspokojení v lásce!
Zdroj: archiv
Největší úplněk od roku 1948 bude zářit nejjasněji v neděli v noci a v pondělí brzy zrána. Každý úplněk je jiný a každý s sebou přináší něco jiného. Ten listopadový s sebou přinese uspokojení našich smyslných potřeb. Vypustíme na povrch vášnivé zvíře, dřímající v našich útrobách, a dosáhneme plného uspokojení našich sexuálních potřeb.

Zatímco během minulého úplňku jsme si mohli plně uvědomit naše potřeby a nabrat odvahu jich plně dosáhnout, listopadový superúplněk v Býku přinese pocit uzemnění a klidu. Navzdory období, které tomuto úplňku předcházelo a mohlo být pro náš emoční svět poněkud bouřlivým. Dosáhneme harmonie mysli, která je tak moc potřebná především v pochmurném podzimním období.

I přes to, že úplňky bývají vysoce emocionálně náročná období, ten listopadový bude působit jako balzám na duši. Pocit vlastního bezpečí a zabezpečení pro nás bude klíčový. S tím souvisejí problémy s finančními záležitostmi, které mohou vyvstat a budou potřeba vyřešit. Měli bychom si dát pozor, jak své peníze utrácíme a jak s nimi celkově nakládáme. Měsíční energie by nám měla být nakloněna, abychom učinili správná rozhodnutí. Pokud vám to s penězi moc nejde, toto období může pomoci s vyřešením vašich záležitostí a zaujetím správného postoje.

Jestli trpíte nízkým sebevědomím kvůli vašemu vzhledu, vaše pochybnosti zmizí. Nabude pro nás na důležitosti, jak se v životě cítíme a kam směřujeme. Pocítíme taky silnou vlnu energie, díky které nabereme znovu sílu do života a do plnění našich dlouhodobých plánů. Především však dosáhneme uspokojení ve sféře romantiky.

Superúplněk v Býku přinese smyslnost do našich milostných vztahů. Ocitneme se ve stadiu, kdy jednoduše milujeme milovat. Probudí se v nás vášniví milovníci, kteří prahnou po hlubokém spojení se svým protějškem. Pokud máte stálého partnera, pocítíte potřebu okořenit váš milostný život a nebudete se bát prorazit bariéry. Planeta lásky Venuše je vám plně nakloněna. Ve vztahu vyhledáváte jistoty, a proto pokud jste singl, nebudete spěchat do nového vztahu. Dobře si svou volbu promyslíte a budete volit rozumně. Nicméně Měsíc je ve znamení silného, divokého a nespoutaného Býka. Nebojte se vypustit vášnivé zvíře, které ve vás dřímá. Sami pocítíte chuť vyrazit do společnosti na lov. Ať už zvolíte večírek, nebo romantickou večeři, nebudete litovat, pokud svým pudům dáte průchod. Vesmír je vám v tomto ohledu nakloněn jako nikdy.

Související články

Další články