Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

OBŘÍ trapas kamarádky heroinové Terezy H.: V Playboyi dokonalá kráska, ale realita je hodně KRUTÁ

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 135 fotografií
instagram vs realita
Zatímco Tereza H. (23) sedí v pákistánském vězení a je prakticky na pokraji sil, její bývalá nejlepší kamarádka Simona H. se snaží všechny přesvědčit, že žije život na vysoké noze a vypadá jako prvotřídní hvězda. Realita je ale trošku jinde a zatím to vypadá leda na to, že Simona H. objevila kouzlo retuše a photoshopu.

Na první pohled by se mohlo zdát, že bývalá kamarádka vězněné Terezy H. Simona H. si žije život, o kterém sní každá druhá lacinější holka z menšího města. Cestuje po celém světe na různá exotická místa a užívá si moře a nekonečných večírků po boku neznámých mužů.

Nedávno nafotila sérii hodně žhavých fotek pro pánský časopis Playboy, kde jí to neskutečně seklo. Někteří začali spekulovat o tom, že Simona H. pravděpodobně šla do sebe a začala cvičit, aby nevypadala už jen jako ta laciná holka pro všechny.

Jenomže ono to asi nebude úplně pravda. Přestože Simoniny fotky v pánském časopise vypadají bezchybně a nepůsobí na čtenáře lacině, skutečnost je jiná. Na Instagramu někdo natočil Simonu při jedné z dalších párty, a to bez retuše, zkrátka ukázal její pravou tvář.

A zas tak velká sláva to není. Je vidět, že Simona sice zhubla, ale že by najednou zázračně zkrásněla, o tom se hovořit nedá. Spíše si lidé opět potvrdili to, že na profesionálních fotkách se musel vyřádit opravdový profík, který retuší rozhodně nešetřil.

Ostatně na její skutečné fotky versus ty z časopisu se podívejte v galerii a posuďte sami.

Související články

Další články