Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Obří šok pro FattyhoPillowa: Jeho bývalka Sára je těhotná! Známe podrobnosti

+ Dalších 32 fotografií
Šokující novina
Nejobjemnější český youtuber FattyPillow (26) má za sebou ledovou sprchu. Jeho bývalá přítelkyně Sára Holanová (24), se kterou plánoval společný život, je totiž těhotná. Miminko čeká s novým partnerem, s nímž to dala dohromady nedlouho poté, co od ní Fatty dostal kopačky. Takovou novinu nikdo nečekal!

Byla to láska jako trám, ten však nakonec ztrouchnivěl. Rozchod obřího youtubera FattyhoPillowa (26) s jeho první přítelkyní Sárou Holanovou (24) byl bouřlivý. Ani po více než roce kopačky nevydýchali a Fatty teď musí zuřit!

Sára totiž otěhotněla s novým mužem jejího srdce. Našla si ho krátce po rozchodu s Fattym, uplynulo pár měsíců a už s ním čeká miminko. Dosud ale tají jeho jméno.

Holanová je v osmnáctém týdnu a bude mít syna. „Roztáhnul nožky a bylo to jasný. Pyšná matka, viděla jsem chloubu svého syna,“ radovala se vysmátá Sára na Instagramu.

Fattyho bývalka už dřív eXtra.cz svěřila, proč jejich vztah ztroskotal. „Trávili jsme spolu 24 hodin denně a už jsme si prostě lezli na nervy. Byli jsme spolu furt, on nepracoval, já nepracovala. On byl hrozně milý a tichý. Ale ten vztah šel z kopce už delší dobu,“ prozradila.

Už dlouho se spolu nevídají a novou lásku si našel i FattyPillow. Stejně se ale dá čekat, že ho zpráva o Sářině těhotenství nenechá chladným. Vždyť si představoval, že právě s touhle holkou stráví zbytek života…

Mohlo by vás zajímat

Další články