Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Obří silikony Míši Noskové děsily publikum: Její strašidelné airbagy málem udusily lidi v hledišti

Prsa Míši Noskové nevypadala vůbec dobře.
+ Dalších 8 fotografií
Michaela Nosková (34) se proslavila hlavně v pěvecké show SuperStar před třinácti lety. Sice soutěž nevyhrála, ale dostala se do nejužší desítky. Od té doby hraje a zpívá převážně v muzikálech a v minulosti také bojovala s výkyvy váhy. Tentokrát se ukázala v nelichotivém oblečku, který jí dělal příšerná prsa.

Jestli chtěla být Michaela Nosková (34) za sexy upírku, tak se jí to tentokrát rozhodně nepovedlo. Míša o sobě dala poprvé vědět v roce 2005 v druhé řadě mega show SuperStar. Její hlas se porotcům okamžitě zaryl do paměti a mladičká zpěvačka začínala sklízet první úspěchy.

Dostala se až do poslední desítky, ale nakonec nevyhrála. I když byla v té době opravdu hodně hubená, tak ji životem provázely velké váhové výkyvy. Zatímco jednou trpěla téměř anorexií, podruhé byla obézní.

V současné době se snaží Míša zdravě jíst, cvičit, a možná proto si také drží stále krásnou postavu.Od konce SuperStar působí převážně v muzikálech. V Plese upírů to měla být žhavá upírka, ale výsledek se hodně nepovedl.

Michaela dala na odiv své silikony, které nevypadaly v titěrném oblečku vůbec dobře. Chvílemi si přítomní mysleli, že obří koule zpěvačce vypadnou a odkutálí se pod její nohy, kde je budou muset nebozí lidé sbírat.

Nakonec k takové pohromě nedošlo a prsa Noskové zůstala díkybohu tam, kde měla. Všichni v sále si oddychli.

Mohlo by vás zajímat

Další články