Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

OBŘÍ RADOST: Maminka těhotné Ewy řekla eXtra.cz, kdy odtajní pohlaví miminka

Zdroj:
+ Dalších 107 fotografií
galerie
Nejen Ewa Farna (25) se těší ze svého prvního těhotenství. Její požehnaný stav si užívá i celá její rodina. Zpěvaččina maminka Karin Farna redakci eXtra.cz poskytla exkluzivní rozhovor o těhotenství své dcery. I když nemohla některé zásadní věci prozradit, rozhodně neskrývala velké a radostné emoce.

Maminka Ewy Farné málokdy mluví do médií. V tomto směru je spíše vyhýbavá. Pro redakci eXtra.cz udělala výjimku a poskytla o požehnaném stavu své milované dcery rozhovor. A rozhodně neskrývala nadšení, že se za pár měsíců stane babičkou.

Jaké máte pocity, když teď Ewa sdělila lidem, že bude poprvé maminkou? Je to krásné. Její těhotenství je super a mám z toho opravdu velkou radost

Čeká Ewa holčičku, nebo chlapečka? Jestli to bude holčička, nebo chlapeček? To je padesát na padesát. (smích)

Naznačíte ale, jakou barvu výbavičky – růžovou nebo modrou – bude Ewa pro miminko pořizovat? To nemohu. Víte, dokud se to nenarodí, tak to není nikdy jisté…

Jako babička byste ale preferovala spíše které pohlaví? Budu mít hlavně radost, když to bude krásné a zdravé dítě. Až bude mít Ewa šestého syna nebo dceru, prozradím vám dopředu vše ráda… (smích)

V jakém měsíci je Ewa, spekuluje se o šestém, sedmém? Ani tady vám nemohu moc říct. Jsou to fakta, která si Ewa i Martin nechají pro sebe. Radost máme z jejího těhotenství ale velkou.

Byla už rodinná oslava, nebo tu teprve plánujete? Zatím nebyla. Máme radost každý den a hlavně z toho, že se máme na co těšit.

Související články

Další články