Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Obří proměna Viki z MasterChef 2020: Baculaté tvářičky vyměnila za pekáč buchet

Obří proměna Viki z MasterChef 2020: Baculaté tvářičky vyměnila za pekáč buchet
Zdroj: Viktorie Hrazdílková archiv
+ Dalších 14 fotografií
velká galerie
Viktorie Hrazdílková (25) patří k nejlepším a také nejusměvavějším soutěžícím letošního MasterChefa. Viki je velmi aktivní na sociálních sítích a nedávno se svým fanouškům pochlubila proměnou. Nikdy nebyla tlustá, ale její roztomilé baculaté tvářičky a ženské tvary nešly přehlédnout. Nyní všem doslova vyrazila dech, když zveřejnila snímky, na kterých je výrazně hubenější a vypadá naprosto skvostně.

Viktorie Hrazdílková se může pyšnit nejenom velkým kulinářským talentem, který každé kolo předvádí v show MasterChef, ale také naprosto perfektní vypracovanou postavou. Viki se svěřila s tím, že v minulosti trpěla anorexií. Nyní se však dopracovala k vysněné postavě a je konečně spokojená.

„V pubertě se mi začala najednou měnit postava a já začala hodně řešit své tělesné proporce. Tlustá jsem nikdy nebyla, ale ani ne vyloženě hubená. Měla jsem zdravé ženské tvary, postava krev a mléko, ale já si začala připadat tlustá. Zhubla jsem tolik, že se o mě okolí začalo vážně bát. Asi největší strach o mě měla má máma, která mi nakonec pomohla se z anorektického období dostat,“ řekla oblíbená Viki projektu Selevi.cz.

Viki si sice na sociálních sítích občas vyslechla kritiku svých ženských tvarů, ale jak sama říká, nikdy si z toho žádnou hlavu nedělala. Že se ničeho nebojí, dokázala i v roce 2015, kdy to dotáhla až do semifinále.

„Můj táta je bývalý desetibojař a krom atletiky jsem vyzkoušela mnoho dalších sportů. Pravidelný pohyb je pro každého člověka důležitý. Nejenže pomáháte své tělo udržovat ve formě, ale pohyb pomáhá i psychice. Pokud bych měla doporučit účinné antidepresivum, pak endorfiny neboli hormony štěstí vyplavené po fyzické aktivitě. Ty zaručeně fungují,“ dodala spokojená favoritka soutěže MasterChef Viktorie.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy