Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Obří proměna Haleyho Osmenta (31): Roztomilý chlapec ze Šestého smyslu je dnes obézní vousáč

Zdroj: Facebook
+ Dalších 18 fotografií
změna
Herec Haley Joel Osment dnes slaví 31. narozeniny. Z chlapečka, kterého diváci znali z populárního snímku Šestý smysl, kde si zahrál s Brucem Willisem, se stal dospělý muž, po kterém toužila spousta žen. Až do doby, kdy přišel velký zlom. Haley totiž zničehonic neuvěřitelně přibral na váze, nechal si narůst vousy i vlasy a roztomilého chlapečka už byste v něm jen těžko hledali.

Stačila jedna jediná role a jako malý chlapec si Haley Joel Osment získal srdce diváků po celém světě. Ve snímku Šestý smysl, kde si zahrál po boku Bruce Willise a jehož konec nejednoho diváka u televizní obrazovky šokoval, bylo Haleymu pouhých 11 let. Nyní, o 20 let později, svou kariéru sice nepověsil na hřebík, jeho mladší sestra je ale mnohem úspěšnější než on. Svou roli v tom může hrát i to, že je o moc atraktivnější.

Z malého chlapečka se postupem času stal moc hezký teenager, po kterém toužila spousta dívek. Následně se z něj stal i moc pěkný muž, který ale jako mrknutím oka neuvěřitelně přibral na váze a aby své obezitě nasadil pomyslnou korunku, nechal si narůst neupravený plnovous i vlasy. Jeho sestra na druhou stranu z malé holčičky vyrostla v neuvěřitelně krásnou a úspěšnou ženu, která nemá nouzi ani o hlavní role.

Na šokující proměnu Haleyho Joela Osmenta a na jeho krásnou sestru Emily Osment se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články