Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Obří oslava po narození dcery Karlose Vémoly: Nejdřív posilovna, pak záplava tvrdého alkoholu

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Ve středu odpoledne se Karlosovi Vémolovi (34) narodila krásná dcera. Jeho partnerka Lela mu přivedla na svět rozkošnou holčičku Lilinku. Hrdý otec se nejprve pochlubil snímky z porodnice a následně šel slavit. A to hodně netradičně - šel si zacvičit do posilovny. Následně prozradil, že ho čeká hodně bujarý večer, kde alkohol poteče proudem.

"Narodila se mi dcera a kde jinde mohu oslavit její narození než v posilovně. Zacvičím si nohy a večer okolo deváté hodiny se potkám s kamarády v jednom pražském klubu, kde zapijeme dceru. Budou se pít panáky a bude to velký," prozradil eXtra.cz Vémola, kterého v českém MMA každý zná pod přezdívkou český Terminátor.

Vémolova partnerka Lela se stala pyšnou maminkou. Pro ní je Lilinka první dítě, Karlos má z předchozího vztahu už syna a stal se tak dvojnásobným otcem. „Dnešek se pro mě stal výjimečným, protože Lilinka… Váží 3260 g, měří 50 cm. Můj andílek se narodil dnes v 15.10 hod. Ty jsi moje láska na celý život,“ okomentovala čerstvá a dojatá maminka Lela snímek z porodního sálu, z něhož je evidentní, že zažila nejkrásnější věc ve svém životě.

„Nejkrásnější věci na světě se stanou, když je nejméně čekáte. Lili už s námi prostě na Vánoce chtěla být doma, takže přišla v 15.10 na svět,“ napsal hrdý otec na svůj Instagram. A následně šel slavit do posilovny...

Podle všeho byl porod bez komplikací a jak maminka, tak i dcera jsou v pořádku.

Související články

Další články