Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Obří neštěstí na základce: Gabrielovi (12) spolužák PROSTŘELIL HLAVU!

+ Další fotografie
Tragédie
Základní školou na východě Slovenska otřáslo ohromné neštěstí. Na střeleckém kroužku postřelil chlapec svého spolužáka, zasáhl ho přímo do hlavy. Dvanáctiletého Gabriela převezli záchranáři do nemocnice, kde ho udržují v umělém spánku.

V kómatu skončil teprve dvanáctiletý Gabriel po tragické nehodě na střeleckém kroužu. Ten na základní škole ve Spišské Nové Vsi na východě Slovenska navštěvoval pravidelně. Spolužák ho tam ve středu střelil do hlavy.

Chlapec střílel ze vzduchové zbraně a střela Gabriela zasáhla do hlavy. S vážnými poraněními ho převezli do nemocnice. O neštěstí informoval slovenský portál Noviny.sk.

„Rozsah zranění v tuto chvíli ještě neznáme. Chlapec je ale mimo ohrožení života. Policisté provádí na místě nezbytné úkony, zahájili rovněž trestní stíhání pro trestný čin ublížení na zdraví,“ sdělila policejní mluvčí Lenka Ivanová.

Mohlo by vás zajímat

Další články