Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

OBŘÍ NEHODA v Brně: Šalina se srazila s trolejbusem, na 40 zraněných!

+ Dalších 8 fotografií
bouračka
V centru Brna se během pondělního dne odehrála čelní srážka trolejbusu a tramvaje, což si vyžádalo několik desítek zraněných. Na místě musely zasahovat záchranné jednotky.

Brně se odehrála ohromná nehoda dopravních prostředků. Došlo tam k čelní srážce trolejbusu a tramvaje. Srážka se odehrála v pondělí krátce před druhou hodinou odpoledne. Důvod nárazu zatím není znám.

Při srážce bylo zraněno několik desítek lidí. Podle odhadu hasičů je zhruba čtyřicet raněných, z toho pět těžce, mezi nimi řidič trolejbusu. Na místě museli zasahovat i policisté. Událost se odehrála na frekventované ulici Křenová a ta musela být kvůli tomu uzavřena. Je omezena nejen automobilová doprava ale i spoje tramvajových linek 8, 10 a 12. Také trolejbusové spoje s čísly 31 a 33 jsou omezeny.

Hasiči několik lidí vyprošťují. Frekventovaná ulice Křenová je kvůli nehodě uzavřená.

Musel být aktivován traumaplán. Tramvaj jela prázdná protože to byla „služební jízda.“ Ovšem autobus linky 33 prázdný nebyl. Škoda byla odhadnuta na více než milion korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články