Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Obří manévry pod mostem kvůli zavražděné Viole (†34). Policie našla zvláštní předmět

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
vražda
Učitelka angličtiny Viola M. (†34) si přišla z východoslovenské vesničky do Bratislavy plnit svoje sny. Minulý týden ji však našli brutálně zmlácenou a podchlazenou v přístavu. V souvislosti s její vraždou v pátek odpoledne policisté prohledávali místo činu v okolí mostu Apollo. Našli totiž podezřelý předmět.

Velká akce policie měla výsledek… Podle informací Nového Času našli pod mostem Apollo podezřelý předmět, který má souvislost s vraždou. Šlo o vibrátor. Na místo se sjely desítky policistů, kteří hledají jakékoliv další stopy, které by mohly říci více k případu Violy Macákové (†34).

Violu Macákovou (†34) objevili 11. listopadu 2019 v bratis­lavském přístavu. Byla podchlazená a na těle měla viditelné známky násilí. Po příjezdu záchranářů byla ještě při vědomí, zemřela během převozu do nemocnice. Podle zprávy, kterou poskytla policie, měla poraněné kotníky, zlomený obratel a roztržený anální otvor.

Jak informoval portál cas.sk, Viola se v mládí věnovala modelingu a procestovala svět. Pocházela z východu, nakonec se usadila v Bratislavě, kde si chtěla splnit svoje sny. Mezi ně patřilo pomáhání lidem v nouzi.

Související články

Další články