Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Obří malér v královské rodině: Na sestru Meghan Markle si došlápla kriminálka

Obří malér v královské rodině: Na sestru Meghan Markle si došlápla kriminálka
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Královské trable
Zatímco se zraky celého světa upínaly na hádky mezi Kate (37) a Meghan (38), na potížistku Samanthu Markle (54) se pozapomnělo. Jenomže nevlastní sestra vévodkyně ze Sussexu stihla napáchat tolik škody, že kvůli nim zřejmě královnu Alžbětu II. (93) čeká několik bezesných nocí. Vyšetřuje ji kriminálka!

Americká rodinka vévodkyně Meghan (38) je vůbec zvláštní společenství. Jediný, s kým je kloudná řeč, je její maminka. Táta se ani neobtěžoval ukázat se na svatbě s princem Harrym (35) a pošramocenou pověst teď ještě zhoršuje její nevlastní sestra.

Podle informací britského portálu dailymail.co.uk vyšetřuje Samanthu Markle (54) policie hned v několika zemích, namátkou třeba v Kanadě, Švédsku i ve Velké Británii. Měla se provinit tím, že vévodkyni ze Sussexu šikanovala na internetu. A je pravdou, že pusu na špacír si skutečně několikrát pustila a pro slavnou sestru to nebylo nejpříjemnější počtení.

Do vězení půjdete vy

Nejdál je ve vyšetřování policie na americké Floridě. "Dostali jsme několik udání na kyberšikanu. Samantha Markle byla o tomto obvinění informována. Zatčena zatím nebyla. Případ ještě nebyl uzavřen, více to rozvádět nebudeme," řekl zmíněnému webu jeden z vyšetřovatelů.

Samantha popírá, že by se proti své sestře čímkoliv provinila, a její partner dokonce vyhrožuje vězením pro ty, kteří budou tvrdit opak.

Královna Alžběta (93) měla očividně pravdu, když údajně Harrymu sňatek s Meghan rozmlouvala. Tohle je malér, který v Buckinghamském paláci vidí velice neradi. A britská vladařka nezapomíná...

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy