Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Obří krok v jejich vztahu: Veronika Kopřivová dokázala, že to s Mírou myslí vážně

Zdroj: Archiv JustByVeronika
+ Dalších 8 fotografií
láska
Od začátku byli opatrní, Veronika Kopřivová (28) i Miroslav Dubovický (28) každý bydleli jinde a drželi si vlastní bydlení. Přece jenom nevěděli, jestli nejde jen o krátké letní vzplanutí srdcí. Obezřetnosti je ale konec. Dvojice udělala vážný krok do budoucna.

Když v létě vybuchla tato vztahová přestupová bomba, a sice že Veronika Kopřivová přestala randit s Jaromírem Jágrem (47) a místo toho zahořela láskou k pohlednému modelu Mírovi ze stejné věkové skupiny, někteří hned začali spekulovat o tom, jestli není náhodou jen převozníkem k někomu movitějšímu.

Osud

Jenže zatím to vypadá, že si byli souzeni. Nejen podle fotek na Instagramu, hlavně ale na základě zpráv z jejich okolí se zdá, že jsou skutečně velmi zamilovaní a myslí to spolu vážně.

I tak ale stále oficiálně bydleli pořád odděleně, aby náhodou nic nezakřikli.

Přiznání

Jenže to už je minulost.

„Mám všechno v krabicích a kufrech, bydlím teď provizorně,“ říkala Veronika svým klientkám v Instastories, což nás zaujalo. Že už by konečně pochopila, že je hloupost platit dva nájmy? Stejně pořád bivakovala u Dubovického.

Bydlení

Je to tak. „Já nevím, jestli by Veronika chtěla, aby se něco takového rozebíralo,“ ošíval se model a kickboxer Miroslav, když jsme mu zavolali. „Ten původní byt už dávno nemá, jasně že to směřuje ke společnému bydlení. Ono to tak vlastně už je. Ale je to fakt naše soukromí,“ přiznal nakonec Miroslav Dubovický

A jak hezoun s vizáží grázlíka chystá se svou nádhernou milou na Vánoce? „Oba máme tolik práce, že jsme doteď ještě ani neřešili, jak je strávíme, kdy kde budeme. Veronice šlape její e-shop, je fakt moc šikovná, já rozjíždím svoje podnikání, takže toho máme nad hlavu,“ dodal přítel Veroniky.

Související články

Další články