Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Obří královský TRAPAS: Tohle si Meghan Markle u Alžběty jen tak nevyžehlí!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 50 fotografií
Vévodkyně Meghan (36) začíná plnit královské povinnosti, a to hned po boku britské vladařky Alžběty II. (92). Na to, jak báječně přijali manželku prince Harryho (33) v urozené rodině, se začíná její výsostné postavení hroutit jako domeček z karet. Z tohoto se jen tak nevylíže!

Měl to být krásný den, samozřejmě za dodržení všech pravidel protokolu. Jenomže to by nesměla být Meghan Markle zmatkářka. Před samotnou královnou Alžbětou se nesmírně ztrapnila.

Jak už jsme informovali, britská královská rodina si Meghan zamilovala. I proto si ji vladařka vybrala jako doprovod na státní události. Teď ale svého rozhodnutí s vysokou pravděpodobností lituje.

Když místo opouštěly, čekal na ně přistavený vůz. Podle zvyklostí do něj měla jako první nastoupit královna, aby si mohla vybrat místo. Naneštěstí se nechala Meghan zmást okolnostmi a do auta se po hlavě vrhla jako první. Alžběta zůstala jen nevěřícně zírat.

"Meghan na to pravděpodobně neupozornili, ale měla to přinejmenším tušit," okomentoval pro DailyMail.co.uk odborník na královský protokol.

Ačkoliv královna nejspíš chvíli prskala, zřejmě si to nakonec s Meghan vyříkaly a mohou pokračovat tam, kde skončily.

Související články

Další články