Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Obří dekolt a žhavé šaty! Mariah Carey (48) a Jennifer Lopez (49) zářily na American Music Awards!

Kdo zazářil na American Music Awards 2018?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Červený koberec American Music Awards 2018 s přehledem ovládly zpěvačky Mariah Carey (48) a Jennifer Lopez (49). Přestože oběma už zběsile táhne na padesátku, strčily do kapsy mnohem mladší kolegyně. Jedna obrovským dekoltem, druhá růžovými šaty, jež ponechaly prostor pro představu její dokonalé postavičky.

Světové hvězdy se sjely do Los Angeles, kde se poplácaly po zádech a předaly si hudební ceny American Music Awards. A na červeném koberci to byla přehlídka překrásných rób, z nichž řada měla k tradici daleko.

Pozornost na sebe strhla Taylor Swift (28), která oblékla blyštivý upnutý model. Společně s Camilou Cabello (21), která se do povědomí zapsala hitem Havana, ceny ovládly. Každá brala po čtyřech soškách z broušeného skla.

Na červeném koberci je ale zastínily dvě dámy, které se už bez nadsázky dají označit za popové babičky. Mariah Carey (48) na červeném koberci upoutala monstrózním dekoltem, který by mohl zadržovat vodu místo Slapské přehrady. Všechny ale nejvíc zastínily růžové šaty Jennifer Lopez (49), jež ukázala, že i těsně před padesátkou má stále špičkovou postavu.

Nemohla chybět ani stálice červených koberců Heidi Klum (45). Dokáže se vetřít na jakoukoliv akci, která nemá s její prací nic společného. Německá topmodelka se ráda označuje za příležitostnou zpěvačku, ale lépe jí jde pózování před hledáčky fotoaparátů.

Mohlo by vás zajímat

Další články