Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

OBRAZEM: Vyhrocená atmosféra před Clashem. Na veřejném vážení se to mlelo, nechybělo ani škrcení a kopance

+ Dalších 72 fotografií

Clash of the Stars 5 má za sebou poslední oficiality a nic už nebrání tomu, aby turnaj nabídl divákům další dávku bizáru. Ten se ostatně už servíroval na pátečním vážení, během nějž se zápasníci nejen předvedli, co natrénovali, ale hlavně došlo na oblíbené staredowny. A jak už je zvykem, ty byly pořádně vypjaté, což zachytila fotografka eXtra.cz. Nechyběly údery, kopy a dokonce ani škrcení. 

Páteční vážení před turnajem Clash of the Stars 5 bylo klasicky velmi třaskavé. Zejména staredowny opět přinesly řadu potyček, například Pavel Měsíček alias Snejks vystartoval Václavu Flachsovi, jenž si přezdívá Král Berouna. Odtrhávat je musela ochranka, a jen co se tak stalo, netrvalo dlouho a dva kohouti byli zase v sobě. Podobně to vypadalo i při staredownu Tadeáše Kuběnky a Daniela Holomka.

Souboj nevidomého je unikátem

O tom, že atmosféra byla napjatá, svědčí i vyjádření promotéra Tomáše Linh Le Syho. "My už to známe. Ty emoce kolem jsou vypjatější a větší než minule," všímal si v rozhovoru pro eXtra.cz. Kdyby pak měl vypíchnout zápas, na který se těší nejvíc, jednoznačně jde prý o bitvu Hanky Gelnarové a Anastasije Chomičové alias Satnady. "Dneska se to trošku vyostřilo. Nečekali jsme to. Většinou to bylo takové hodně přátelské. Dneska se ta atmosféra otočila o 180 stupňů," řekl promotér.

Zato jeho kolega Jakub Jíra se nejvíc těší na duel Dana Sonleitnera a nevidomého Jana Podraného. Aby nebyl jeho soupeř ve výhodě, budou mít oba zavázané oči. "Ani jeden nebude moci slyšet, protože tady bude dav, který je bude povzbuzovat. Takže ani neuvidí. Jsme zvědaví, jak se tomu postaví. Hledali jsme a na světě nic takového nebylo, takže jsme celosvětově průkopníky a to nás těší," pochvaloval si. Zápas je nicméně velice kontroverzní a u diváků na sociálních sítích se s přílišným pochopením nesetkal.

Růžička a Veselý bude peklo

Na co se ale fanoušci těší, to je souboj profesionála Tadeáše "Mawara" Růžičky a amatéra Tadeáše Veselého. Ten na vážení dodržel svou přezdívku GangstaBoy a na soupeře namířil prsty, jako že ho "oddělá". Takový scénář je ale velmi nepravděpodobný. "Kolem zápasu Mawara a Veselého je hodně rušno. Je hodně očekávaný. I námi. Je to hodně vypjatý zápas. Kluci si dnes vyměnili pár ostrých vzkazů," okomentoval duel Le Sy.

"Mawar je jedním z nejlepších postojářů u nás a na Slovensku a jde vyloženě proti amatérovi. Veselý má v rámci Clashe tři zápasy. Dvě prohry, jednu výhru. Nemá ani tisícinu zkušeností z toho, co nasbíral jeho soupeř Mawar. Už jen z hlediska toho složení a tím, jaké jsou oba osobnosti, je to tak očekávaný a sledovaný fight. Oba jsme napjatí jako kšandy, jak to dopadne," přitakával Jíra.

A co oba promotéři řekli o dalším turnaji, který je samozřejmě už v plánu? "Karta na šestku se sestavuje. Nebudeme ale zatím nic prozrazovat. Hledáme správný termín, sestavení, ale bude to jako vždy pecka," láká Le Sy, víc ale zatím prozradit nechtěl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy