Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

OBRAZEM: Svatba Vojty Kotka pod širým nebem: Nevěsta v očekávání a catering na kolech

Těhotná nevěsta Radana.
Zdroj: foto eXtra.cz/Jiří Masojídek
+ Dalších 11 fotografií
Velká galerie

Fešák Vojtěch Kotek (34) se oženil! Oblíbený herec známý především z legendárního snímku Snowboarďáci si ve čtvrtek vzal za ženu partnerku Radanu (34). Jejich den D proběhl v přírodě nedaleko Orlíku. Čerstvý ženáč bude brzy i tatínkem, jak prozradily exkluzivní snímky redakce eXtra.cz. Jak vypadala veselka, se můžete podívat v galerii. 

Herec Vojta Kotek a jeho partnerka Radana jsou manželé a brzy i rodiči! Herec přitom svoji lásku představil světu poprvé v březnu tohoto roku na premiéře filmu Betlémské světlo, o čemž jsme informovali. Jak se zdá, dvojice vztah dlouho držela v tajnosti.

Svatba uprostřed ničeho

Ve čtvrtek krátce po 15. hodině si pár řekl své ANO. Komorní a netradiční svatba v přírodě probíhala nedaleko Orlíku. Nevěsta ve vzdušných bílých šatech ve stylu "boho" přijela na místo obřadu v hippie Volkswagenu Transporteru, ženich v šedém obleku dorazil ve VW Brouk cabrio. Oba nazuli velmi pohodlnou obuv - bílé kecky.

Kdo by čekal oddávajícího v obleku, ten by se divil. Zamilované dvojici stvrdil manželství muž v převleku za Vinnetoua pod svatební bránou, která byla ozdobena bílou organzou doplněnou o světle fialové a bílé květiny. Dokonce během obřadu i hudba z Vinnetoua zahrála, jak jsme již psali.

Nevěsta později doplnila outfit o parádní tematický klobouček. Svatebčané byli oblečeni neformálně a řada z nich dorazila v doprovodu dětí. Catering byl servírovaný na kolech a zdá se, že místo svatebního dortu si novomanželé dopřáli čerstvě ugrilovaných špekáčků. Svůj den D pojala dvojice po svém. A tak to má být.

Podívejte se na exkluzivní snímky z veselky!

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy