Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

OBRAZEM: Premiéra Ivety v Lucerně: Na akci dorazila parta ze Survivoru a zamilovaná Fialová

Premiéra minisérie Iveta.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 67 fotografií
premiéra

Zpěvačka Iveta Bartošová (†48) byla romantickou princeznou československého popu a stále je v srdcích mnoha fanoušků. Po úspěšné první řadě minisérie Iveta pod taktovkou režiséra Michala Samira přichází pokračování. Druhá část ukáže okamžiky štěstí, mateřství i nevěru nebo vymyšlený únos. Seriál má slavnostní premiéru v pražském kině Lucerna a redakce eXtra.cz je na místě. Kdo všechno ze slavných kolegů dorazil?

Mezi prvními dorazila do pražské Lucerny parta z drsné show Survivor. Bok po boku se nechali vyfotit Tomáš Weimann, nově oholená Žaneta Skružná a Matěj Quitt, který z nich vypadal nejelegantněji.

Slavnostní premiéru si nenechali ujít také zpěvák Honza Bendig, saxofonista Felix Slováček, který dorazil bez Dády, či herečka Anna Linhartová. Celý v černém pak přišel herec Oskar Hes, který v minisérii Iveta ztvárňuje Rudolfa Hrušínského nejmladšího.

Událost by se samozřejmě neobešla bez hlavní protagonistky Anny Fialové. Ta dorazila ruku v ruce se svým pohledným partnerem, kterého ukázala loni na festivalu ve Varech. A jak se Fialové druhá série hrála? "Byla to strašně silná jízda. Zároveň jedna z nejlepších prací, což zní blbe vzhledem k tomu, co se Ivetě v 90. letech stalo. Zatančila jsem si i zahrála kus Draculy s Oskarem Hesem, se kterým se známe od dětství. Fáze Dráculy byla pro mě doják, protože máma se mnou byla v té době těhotná a já jsem odkojená Draculou" řekla pro eXtra.cz.

Ihned po příchodu ji srdečně zdravil Ondřej Brzobohatý, který v minisérii ztvárňuje skladatele Ladislava Štaidla. Kdo další do Lucerny dorazil se můžete podívat v galerii.

Druhá řada minisérie Iveta

Ve druhé řadě, která pokrývá období let 1990 až 1998, se to začne pořádně rozjíždět. "Druhá řada se bude lišit od první jako devadesátky od osmdesátek. S Ivetou prožijeme zvraty, na které by jiní potřebovali tři životy. A díky scénáři a režii Michala Samira se dostaneme tak blízko jako nikdo předtím," řekl nováckému webu kreativní producent Voyo Matěj Podzimek. Producent Barletta Productions Matěj Chlupáček ho doplňuje: "Tentokrát se z romantického příběhu dostáváme do opravdu divoké Ivetiny jízdy na vrcholu, který s sebou nese vedle obrovského úspěchu i nový druh ztráty a bolesti."

Tvůrci v pokračování zmapovali mimo jiné románek Ivety s Rudolfem Hrušínským nejmladším, kterého ztvárňuje Oskar Hes. Dále pak její těhotenství, pauzy v kariéře a následné comebacky v muzikálech. Nebude chybět ani údajný únos. Tehdy se měla Iveta zamilovat do do té doby neznámého Romana Třísky, který jí měl pobláznit hlavu. Později to ale dost nepřesvědčivě popisovala jako únos. Soud nakonec podle Blesku rozhodl, že si zpěvačka vše vymyslela.

Série na Voyo odstartuje 5. května 2023.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy