Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

OBRAZEM: Praha hostila festival Comic-Con. Tyhle kostýmy jste mohli potkat

+ Dalších 49 fotografií

Pražské O2 Universum hostilo festival Comic-Con. Třídenní akce, na kterou se každoročně sjedou milovníci sci-fi, komiksů, fantasy a příbuzných žánrů, se letos zúčastnila hvězda seriálu MacGyver Richard Dean Anderson, herec ze Smrtonosné zbraně Danny Glover či Dan Fogler neboli Jacob Kowalski z Fantastických zvířat. Kromě vzácných hostů se lidé mohli vyfotit i s cosplayery, které na místě zachytila i naše fotoreportérka.

Čtvrtý ročník festivalu Comic-Con Prague nabídl o víkendu plno zábavy, předpremiér a hned několik zahraničních hostů. Fanoušci se mohli setkat s Richardem Deanem Andersonem, kterého lidé znají ze seriálů MacGyver a Hvězdná brána. Dále pak dorazili herci Danny Glover, Elodie Grace Orkin ze seriálu Stranger Things, Dan Fogler i Ian McDiarmid ze Star Wars.

DOPORUČENÉ VIDEO: Anketa po otevření bran festivalu

Kromě herců budili velký zájem u návštěvníků i cosplayeři. V prostorách pražského O2 Universa jste tak mohli například potkat pohyblivý model robota R2-D2. „Byl vyroben pomocí 3D tisku a elektroniky. Jezdím s ním na různé akce a většinou má velký úspěch,“ sdělil pro Reflex jeho majitel Radek Voltr.

Kromě robota ze Star Wars byl na místě i zavalitý Obelix, kapitán Jack Sparrow či princezna Mononoke. „Příprava trvala 3- 4 hodiny. Nejvíc mě baví, že si tu nemusíme na nic hrát. I když...,“ pronesl se smíchem chlapík v dokonalém kostýmu Střihorukého Edwarda pro eXtra.cz.

Na všechny povedené kostýmy se tak můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy