Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

OBRAZEM: Jiřina Bohdalová v teniskách, Dáda Patrasová střízlivá! Hvězdy se loučily s Vorlíčkem

+ Dalších 43 fotografií
VELKÁ GALERIE
Rodina, přátelé i hvězdy jeho filmů se rozloučili s geniálním režisérem Václavem Vorlíčkem (†88). Do krematoria v pražských Strašnicích se přišel poklonit princ Pavel Trávníček (68), ale Popelka Libuška Šafránková (65) zůstala doma. Vorlíčkova kamarádka Jiřina Bohdalová (87) přišla v teniskách, ukázala se i střízlivá Dáda Patrasová (62).

Na smutečním obřadu Václava Vorlíčka kromě příbuzných a blízkých přátel nechyběly ani hvězdy českého šoubyznysu. Dorazila i řada tváří z jeho filmů, ta největší ale zůstala doma.

Těžko říct, co Popelce Libuši Šafránkové zabránilo naposledy se rozloučit s režisérem, jemuž vděčí za slávu, ve Strašnicích ale chyběla. Dorazil naopak princ Pavel Trávníček, který ke Třem oříškům pro Popelku patří stejně neodmyslitelně jako Šafránková.

Jiřina Bohdalová se Vorlíčkovi přišla poklonit ve sportovních teniskách, což mnozí pokládali za neuctivé. Naprosto však překvapila Dáda Patrasová, s jejíž neúčastí se počítalo snad ze všech nejvíc. Po nedávné autonehodě ale šla do sebe a na smutečním obřadu nebyla pod vlivem alkoholu. Vypadá to, že se Xénie z Arabely drží od skleničky na míle daleko.

Mezi dalšími smutečními hosty byli i kolegové režiséři Zdeněk Troška a Filip Renč, dorazili i herci Jan Hrušínský, Antonín Hardt a samozřejmě scenárista Zdeněk Zelenka, jenž coby dlouholetý Vorlíčkův přítel vedl smuteční řeč.

Mohlo by vás zajímat

Další články