Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Obrat ve Výměně manželek: Špindíra Žaneta šla do sebe, druhou rodinu pozvala na svatbu

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
jak žijí dnes
Středeční Výměna manželek byla plná špíny, výčitek a slz. Žaneta si s náhradním partnerem Eduardem příliš nerozuměla, na druhé straně Kateřina bojovala s všudypřítomným nepořádkem. I přesto, že konec Výměny vypadal velmi dramaticky, obě rodiny se dodnes navštěvují. Kateřina dokonce přiznala, že byla s dcerou Žanetě a Davidovi na svatbě. Co dalšího se u obou rodin změnilo?

Kateřina měla ihned po příjezdu do nové rodiny velmi smíšené pocity, které jí zůstávají dodnes. I když na konci v rámci osmi očí Žanetě vyčetla nepořádnost a špatnou výchovu dětí, dnes spolu rodiny komunikují naprosto v klidu. Do projektu by ale podle svých slov už asi nešla.

Pozvání na svatbu

"Komunikujeme přes sociální sítě. Byly jsme dokonce s dcerou pozvané na svatbu. Bez Eduarda, toho by Žaneta nevydýchala, ale my jsme tam byly," prozradila Kateřina. Kromě dobrých vztahů s druhou rodinu přiznala také to, že krátce po natáčení s Eduardem oba změnili práci. "Manžel začal pracovat v Německu a já nastoupila do státního podniku na ranní směnu," pochlubila se Kateřina, která do té doby jezdila s taxíkem.

Jelikož ale prý teď podstoupila estetickou operaci, zůstává doma, z čehož má radost její dcera.

Rekonstrukce a trapné pocity

Na druhé straně se toho také dost změnilo. Nejenže Žaneta s Davidem stvrdili svoji lásku manželským slibem, ale prý se pustili i do rekonstrukce domácnosti. "Celý byt je teď úplně jinak. Obývák i kuchyně, jak tam Davča sehnal lavici a stůl. I vedle v pokojíku je to jiné, máme tam nové skříně a všechno nové," popsala spokojená novomanželka Žaneta, kterou doteď mrzí její faux pas s použitou vložkou. "Doteď se za to stydím, stalo se mi to poprvé v životě," zavzpomínala na trapný okamžik.

Související články

Další články