Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Obrat v případu Petra Kramného? Nové důkazy ho mohou dostat na svobodu!

Zdroj: reprofoto TV Nova
Petr Kramný si má odsedět podle rozhodnutí soudu osmadvacet let za mřížemi za vraždu manželky a své dcery. K vraždě mělo dojít během jejich společné dovolené v Egyptě před třemi lety. Ovšem nyní to vypadá, že může dojít ke zvratu v celém případu. Advokátka Kramného Jana Rejžková má podle serveru denik.cz údajně nové důkazy, které mohou jejího klienta dostat z vězení.

Petr Kramný si odpykává svůj osmadvacetiletý trest za zdmi mírovské věznice. Na Mírově si odpykává svůj doživotní test třeba Jiří Kájínek nebo Jaroslav Barták. V současné době se k nim přidal i Kramný, který pyká za vraždu své manželky a malé dcery.

I když byl Petr Kramný pravomocně odsouzen, jeho advokátka Jana Rejžková přichází se šokujícím tvrzením. Dle svých slov má údajně důkazy, které mohou dostat odsouzeného vraha na svobodu

Případem se bude zabývat Nejvyšší soud. "Mám nové důkazy," sdělila pro server denik.cz advokátka s tím, že je co nejrychleji předloží.

"Jediné, co můžu prozradit, je, že z konzultací znalců z oboru soudního lékařství mám poznatek, že závěry expertů, které mého klienta usvědčovaly v očích obecných soudů, takový závěr nikdy nevyslovily a v tomto směru si opatřuji další důkazy," tvrdí Rejžková.

Rejžková se také nechala slyšet, že se jedná opravdu o nové důkazy, ale upřesňovat je prozatím ještě nebude Členové fanklubu Kramného, kteří jsou přesvědčeni o jeho nevině, odsouzeného pravidelně zásobují pozitivními dopisy, kde mu vyjadřují svou podporu.

Související články

Další články