Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Obrana polykače bazénového čistidla: Funguje to na rakovinu a lékaři o tom schválně mlčí!

Mezi propagátory CDS patří například Jim Humble.
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Čistidlo CDS funguje na rakovinu, ekzém, AIDS, prostě na všechny nemoci světa a zatajili nám to mocní, aby farmaceutické společnosti nepřišly o své zisky! Takové vzkazy došly do redakce eXtra.cz, když jsme upozornili na problém, že mezi námi žijí lidé, kteří polykají chemickou látku CDS.

Paní Hanka z Liberce se na Facebooku pochlubila, že svému miminku dává na obličej roztok CDS. Ten se podle kritiků používá na čistění bazénů.

Jenže přívrženci této metody tvrdí, že roztok CDS funguje na všechny choroby světa. Že dokonce léčí i rakovinu.

Proč ho ale nepoužívají klasičtí lékaři? Za všechno prý může farmaceutická lobby, která zázračné účinky CDS lidem tají.

Alespoň to tvrdí lidé, kteří se „magického“ roztoku zuřivě zastávají. Zde je dopis jednoho z nich.

Vážená redakce, když už o něčem takovém píšete, tak si o tom něco přečtěte. Za tímto roztokem jsou tisíce a tisíce pokusů – vyléčených myší, telat, prasat, krav a lidí s malárií, lidí s rakovinou v termálním stadiu, které naše zdravotnictví poslalo domů umřít. Že může vážně poškodit zdraví? Může, když toho vypijete litr. Ale to vás zabije i více paracetamolů. Co poškodíte na člověku, kterému zbývá jen pár měsíců života, nebo má například stadium rakoviny, které je podle našich mainstreamových vědátorů nezvratné a nevyléčitelné?

Doporučuji zhlédnutí videa s Andreasem Kalckerem, který není žádný šílenec, ale vědec s praxí. Je tam i co to je MMS1 a MMS2 a CDS a rozdíly mezi nimi. Než o něčem začnete psát, zjistěte si fakta. Ne výpovědi od doktorů, kteří ani nevědí, co to je.

Užívám MMS už téměř rok (vnitřně i koupele), vyzkoušel jsem i CDS bez jakýchkoliv známek poškození zdraví. Jen jednou jsem to přehnal, ale nic hrozného, co by se nedalo přežít. Od tupců neznalost, nadutost a všudypřítomná arogance, pochybovačnost.

Nevím, co je na tom tak divného a neuvěřitelného, když dezinfikuje a zabíjí bakterie, plísně, viry… S bazénovou chemií má společný jen ten chlor, který existuje v mnoha sloučeninách, a CDS není SAVO! Hubí skvěle plísně (zkuste kolem vany, pokud tam máte plíseň). Oxid chloričitý je stejná chemikálie jako peroxid vodíku, jox, listerin, koloidní i normální stříbro, které se využívalo od starověku, a jiné dezinfekční roztoky a nikdo se nad tím nepozastavuje.

Jen se zdá, že to hodně lidí štve, jak je to mocný zabiják a hlavě levný a dostupný. A největší pochybovači, diskutéři a „odborníci“ jsou ti, kteří s tím nemají ani nejmenší zkušenost a znalost. Tak ať raději mlčí a nechají ty, kteří mají výsledky, v klidu pracovat a neodrazují ty, kterým to může pomoct a možná i zachránit život.

Co byste doma pili bez chlorování vody, což ji dělá pitnou? Tak z toho přestaňte dělat senzaci, strašáka a démonizovat tyto roztoky. Není to ani antrax, ani sarin. Zkrátka to dezinfikuje a je to podobné chloru, jaký vám dávají vodárny do vody. Tak z toho nedělejte problém. Je to silný dezinfekční prostředek, který neublíží ani dětem. Tečka. To se raději podívejte, jaká svinstva jsou antibiotika posvěcená státem. Ve srovnání s tím, co nám farmaceutický průmysl předvádí, je to méně nebezpečné než všechny ty uměle vyrobené sajrajty nazývané léky!

S pozdravem Valchář Stanislav, Ing.

Máte chuť reagovat na dopis pana Valcháře? Ozvěte se na redakce@extra.cz.

Související články

Další články