Krásná herečka Kristýna Leichtová byla od začátku taneční show považována za kandidátku na celkové vítězství. Jenže nyní se zdá, že se na parketu velmi trápí a působí jako prkno.

Veřejnost se rozdělila na dva tábory. Jedna skupina fanoušků show StarDance tvrdí, že Kristýnu tancování nebaví a nerada se učí novým prvkům. Je prý nafoukaná a arogantní a její partner Václav Masaryk jí má už plné zuby.

Jenže pak je tu druhá skupina televizních diváků. A ti se Leichtové zastávají. Prý by se Kristýna i chtěla snažit, ale Masaryk ji sráží do kolen přehnanými požadavky a ambicemi.

„Kristýnky mi je líto, protože se mi zdá, že ji její tanečník dost drtí, nějak z těch sestřihů vyznívá, že s ním není velká legrace, jako by z ní chtěl mít hned profi tanečnici. Ona se pak jeví vystresovaná. Je to škoda,“ napsala na Facebook divačka Štěpánka Křehlíková.

„Mně se ten její partner nelíbí, nevím proč, ale zdá se mi jako suchar. A k tomu myslím, že někdo jiný by s ní dokázal zázraky. Jako to dokázal Marek s Maruškou loni,“ přisadila si divačka Štěpánka Votrubcová a narážela tak na minulou řadu, kdy StarDance ovládala Marie Doležalová.

A jaký názor máte vy? Je Kristýna nafoukaná a líná? Nebo za všechno může její přemotivovaný taneční partner Václav?