Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Obr Hagrid je na vozíčku: Hvězdě z Harryho Pottera se bortí kolena!

+ Dalších 23 fotografií
Co se stalo?
Britský herec Robbie Coltrane (68) je teď upoután k invalidnímu vozíku. Hvězdný obr filmové série Harry Potter není schopen chodit a čeká ho operace kolene.

Přátelský obr Rubeus Hagrid z hitové série Harry Potter je uvázán k invalidnímu křeslu, protože trpí ochromujícími bolestmi z osteoartrózy. Ve filmu si zahrál ve všech osmi dílech po boku Daniela Radcliffa (29), kde tvořili nerozlučnou dvojku.

V současné době britský herec Robbie Coltrane není schopen chodit a čeká ho klíčová operace kolene. Byla mu diagnostikována osteoartróza a kvůli tomu je teď připoután k vozíku. Už delší čas ho sužují ohromné bolesti a problém s kolenem se neustále zhoršuje. Čeká ho speciální operace v Americe, kde mu má být opraven kloub.

Na invalidním vozíku se poprvé ukázal veřejnosti v Londýně při zahájení atrakce Hagrid’s Magical Creatures Motorbike ride, která se otevřela v Universal Orlando. Sympatický herec tak šokoval spousty fanoušků. Ale neztrácí optimismus a věří, že operace mu pomůže vrátit se zpět na nohy. Doufá v nejlepší a všichni mu drží palce, aby operace dopadla úspěšně.

Mohlo by vás zajímat

Další články