Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Obojky, bičík a sadomasochismus na plné koule! EXKLUZIVNÍ VIDEO se snoubenkou Vladimíra Růžičky je PŘÍSTUPNÉ OD 18 LET

+ Dalších 13 fotografií
Noční život v německých erotických klubech třetí kategorie je jen pro otrlé dívky, které snesou úplně všechno. V hampejzu u západních sousedů jsme načapali kromě Veroniky Kopřivové také snoubenku trenéra Vladimíra Růžičky. Tohle video je tedy pořádný fičák.

Nahá těla, obojky, bičík a perverzní hrátky v každém rohu! Tak vypadá video, které se podařilo získat redakci eXtra.cz. V hlavní roli snoubenka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky.

Nutno dodat, že tahle holka je ohebná a rozhodně se nestydí. Němci jsou u vytržení a hltají očima její tělo, stejně jako tomu bylo v případě Veroniky Kopřivové, která v Německu také prošlapala nejedny taneční střevíce.

Také Maruška od trenéra Růžičky potřebovala hlavně peníze. Tížila ji složitá finanční situace. A u tyče vyděláte rychlé prachy. Nicméně náš zdroj tvrdí, že to určitě v jejím případě skončilo jen u tanečků. Na žádné pokojíčky se prý nechodilo a rozhodně se tam nesexovalo!

SLEDUJTE EXTRA.CZ, JIŽ VEČER PŘINESEME DALŠÍ INFORMACE O TAJNÉM ŽIVOTĚ SNOUBENKY TRENÉRA RŮŽIČKY.

Související články

Další články