Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Obnažuje se na veřejnosti: Alice Bendová se koupe nahá a nešetří na sobě kritikou

Obnažuje se na veřejnosti: Alice Bendová se koupe nahá a nešetří na sobě kritikou
Zdroj: Archiv Alice Bendové
+ Dalších 9 fotografií
Sexy tělo
Sexbomba Alice Bendová (46), která je momentálně novou tváří v seriálu Slunečná, je překvapivě se svou postavou nespokojená. Přitom na svůj věk vypadá famózně, což dokazuje každým druhým snímkem, a postavičku jako lusk jí opravdu může závidět každá žena. Má hubnutí zapotřebí?

Na Instagramu ji sleduje přes 140 tisíc fanoušků, kteří Alici neuvěřitelně podporují a píšou pod její fotografie jeden hezký komentář za druhým. Hvězda momentálně nejsledovanějšího seriálu Slunečná se nestydí ukázat veřejnosti své tělo. Je totiž známo, že Alice Bendová má ráda nudapláže, které navštěvuje. V bazénu na zahradě se koupe nahá! Sousedé musí mít radost!

Chce zhubnout

Pod fotografií z bazénu, kterou Alice Bendová přidala na Instagram, si postěžovala, že musí zhubnout. K ní se přidává i její maminka. "To, co chci zhubnout, schovávám ve vodě. A navíc mám 3 týdny do natáčení, chci zpět do loňské formy. Bude se mnou hubnout i mamka," napsala.

Alice není jediná, co s dietou začíná. Zpěvák Václav Noid Bárta (39) ji v komentáři pod fotografií podpořil. "Taky začínám s dietou, tak se pojď podpořit," okomentoval to Noid.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy