Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Obnažená móda na filmovém festivalu v Cannes: Která z celebrit toho odhalila více

Celebrity se toho na filmovém festivalu v Cannes nebály.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Módní policie

Filmový festival v Cannes patří k nejprestižnějším událostem roku. Není divu, že se na akci sjíždějí celebrity z celého světa, aby tam propagovaly své snímky. Důležitým aspektem je také móda, protože hvězdy se procházejí po červeném koberci a snaží se vypadat co nejlépe. Komu to v tomto roce nejvíce slušelo a kdo se nebál odhalit víc, než je třeba?

Letoční ročník filmového festivalu v Cannes probíhá od 6. do 17. července. A protože minulý rok se akce kvůli koronavirovým opatřením nekonala, zdá se, jako by si to celebrity chtěly tento rok vynahradit se vším všudy. Na červený koberec totiž některé z nich oblékly velmi odvážné modely, z nichž prosvítaly bradavky nebo měly tak veliký rozparek, že šly hvězdám vidět téměř celé nohy.

Jednou z nejlépe a zároveň nejodvážněji oblečených dam byla rozhodně krásná modelka a bývalý andílek Victoria’s Secret Candice Swanepoel (32). Ta oblékla elegantní bílé šaty od italského módního domu Etro. A protože byly šaty bílé a látka tenká, Candice odhalila své poprsí, které si přítomní fotografové neváhali nafotit velmi zblízka.

Noblesní róby s rozparky

Ani mladá modelka Noel Capri na festivalu nezklamala. Oblékla rozevláté bílé šaty od libanonského návrháře Elie Saaba, které měly nebezpečně veliký rozparek. Noel tak alespoň ukázala své krásně dlouhé nohy.

Modelka Bella Hadid (24) sice nic šokujícího neodhalila, ale vzala si na sebe nádhernou a dobře padnoucí róbu s dramatickou černou vlečkou od návrháře Jean-Paula Gaultiera. Zajímavé na těchto šatech je, že vznikly už v roce 2002. Tehdy je na přehlídce předvedla světoznámá modelka Naomi Campbell (50).

Nechyběla ani česká stopa

Česká kráska Eva Herzigová (48) na festivalu v Cannes rovněž nechyběla a ani ona se toho nebála. Vzala si černé kalhoty a na zádech vykrojený bílý top, z jehož stran modelce decentně koukala ňadra. Jednalo se o vkusný outfit od italské návrhářky Alberty Ferretti, který díky svému střihu nechal perfektně vyniknout Evičky krásnou postavu.

Pozornost na sebe upoutala také německá modelka Lorena Rae (27), která ukázala postavu v nádherných šatech s hlubokým výstřihem od Elieho Sabba. Lorena je mimochodem známá, kromě toho, že byla tváří Victoria’s Secret, také jako bývalá přítelkyně herce Leonarda DiCapria (46).

Německá herečka Diane Krueger (44) je zase důkazem, že ani ve starším věku se ženy nemusí bát trochu odhalit svou kůži. V rámci mezí samozřejmě. Diane si na červený koberec oblékla černé tylové šaty, které měly průsvitný vršek a odhalená záda. Blonďatá kráska má však perfektní postavu, kterou jí může závidět i kdejaká dvacítka.

V galerii se podívejte na další krásky, které se nebály ukázat své perfektní postavy.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy