Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Obludárium roku! Ewa Farna se v Polsku pomátla! Za tohle by se mělo práskat bičem

Godzilla ŽIJE!
Zdroj: extra
+ Dalších 30 fotografií
Ewu Farnou máme všichni hodně rádi! Zpívá nádherně, ale to Polsko v sobě bohužel nezapře. Tento případ už není na sanitku, ale asi už i pro hasiče! SOS!

Naši sousedé na severu to zase jednou pěkně rozjeli. Tentokrát není v Polsku kauzou číslo jedna silničářská sůl na jídelních stolech, ale obludárium v podání naší a i jejich milované zpěvačky Ewy Farné (23)!

To, co Ewa předvedla na polské silvestrovské show, nemá totiž obdoby! Její zpěv byl jako vždy perfektní, ale bohužel místní módní trendy ji pohřbily zaživa!

Ewa měla na sobě tři kostýmy. Jeden z nich byla kosmická stříbrná kreace se stahovacím korzetem, který jí k útlé postavě vůbec nepomohl, v kombinaci se stříbrnými mušketýrkami. Ne, to opravdu nejsou ty samé boty, které měla dnes už hubená Kim Kardashian West. Pomoc! Stehna jak příprava na zabijačku, rukavice jak mrtvého motorkáře z roku 123…

Dalším úletem byl červený semišový kostým a ještě hůř na tom byl samotný make-up. Ewě bylo vymazáno obočí a vypadalo to, jako kdyby zrovínka vystoupila z hlediště festivalu Mezi ploty. Tohle musel vymyslet jen nějaký magor z ústavu.

A naposledy se všem Ewa ukázala v tělových šatech s obřím výstřihem a v sexy učitelských brejlíčkách, jako tomu bývá v béčkových pornofilmech o učitelkách. Dále tento model opět korunovala sci-fi stříbrnými botami a z toho se nám už doopravdy vypálil zrak.

Tento mega přešlap si jako vždy nenechali ujít uživatelé Twitteru! Ty nebohou Ewičku doslova rozcupovali svými komentáři na cucky… Ewičko, už to Polsko v sobě zapři. Módě tento národ rozumí asi tak jako Eskymák flamenku.

Související články

Další články