Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Obličej pod rouškou a holé nohy: Lady Gaga si s přítelem šla pro kávu jen v kalhotkách

Obličej pod rouškou a holé nohy: Lady Gaga si s přítelem šla pro kávu jen v kalhotkách
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
extravagance
Lady Gaga (34) se zřejmě opět vrací k dobám, kdy bylo jejím cílem co nejvíc šokovat veřejnost. Zatímco minulý týden byla spatřena v nevkusných béžových legínách, v pátek se rozhodla spodní díl oblečení úplně vynechat. Se svým přítelem Michaelem Polanskym si vyrazila pro kávu jen v mikině a kalhotkách.

V poslední době je mezi celebritami v módě nosit mikiny a trička větší velikosti místo šatů. Zpěvačka Lady Gaga ale zřejmě sáhla po své běžné velikosti a zapomněla si vzít kalhoty. Jak jinak si vysvětlit, že se ulicemi Malibu procházela jen v mikině a kalhotkách.

Ačkoliv není žádnou výjimkou, pokud se Gaga na svých koncertech či ve videoklipech ukáže jen ve spodním prádle, rušné ulice velkoměsta jsou přeci jen něco jiného. Vzhledem k faktu, že v ruce nesla ledovou kávu, se ale zdá, že jí zkrátka bylo jen horko.

Na dříve velmi štíhlounké zpěvačce je vidět, že jí v karanténě zachutnalo a že se vedle svého přítele, se kterým je už od prosince loňského roku, nikterak neomezuje. Rozhodně se ale nedá říct, že by se za své nohy musela stydět.

Michael Polansky a kompletní oděv

Zatímco Gaga si vyrazila ven v mikině a kalhotkách, její partner Michael Polansky vyšel ve zcela kompletním oděvu. Vedle zpěvačky, jejíž svršek byl růžový, rouška bílá a vlasy platinově blond, vypadal americký boháč v černé poněkud ponuře. Lidé ale zřejmě mohou být rádi, že nezvolil podobný outfit jako jeho milá.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy