Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Obličej pod rouškou a holé nohy: Lady Gaga si s přítelem šla pro kávu jen v kalhotkách

Obličej pod rouškou a holé nohy: Lady Gaga si s přítelem šla pro kávu jen v kalhotkách
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
extravagance
Lady Gaga (34) se zřejmě opět vrací k dobám, kdy bylo jejím cílem co nejvíc šokovat veřejnost. Zatímco minulý týden byla spatřena v nevkusných béžových legínách, v pátek se rozhodla spodní díl oblečení úplně vynechat. Se svým přítelem Michaelem Polanskym si vyrazila pro kávu jen v mikině a kalhotkách.

V poslední době je mezi celebritami v módě nosit mikiny a trička větší velikosti místo šatů. Zpěvačka Lady Gaga ale zřejmě sáhla po své běžné velikosti a zapomněla si vzít kalhoty. Jak jinak si vysvětlit, že se ulicemi Malibu procházela jen v mikině a kalhotkách.

Ačkoliv není žádnou výjimkou, pokud se Gaga na svých koncertech či ve videoklipech ukáže jen ve spodním prádle, rušné ulice velkoměsta jsou přeci jen něco jiného. Vzhledem k faktu, že v ruce nesla ledovou kávu, se ale zdá, že jí zkrátka bylo jen horko.

Na dříve velmi štíhlounké zpěvačce je vidět, že jí v karanténě zachutnalo a že se vedle svého přítele, se kterým je už od prosince loňského roku, nikterak neomezuje. Rozhodně se ale nedá říct, že by se za své nohy musela stydět.

Michael Polansky a kompletní oděv

Zatímco Gaga si vyrazila ven v mikině a kalhotkách, její partner Michael Polansky vyšel ve zcela kompletním oděvu. Vedle zpěvačky, jejíž svršek byl růžový, rouška bílá a vlasy platinově blond, vypadal americký boháč v černé poněkud ponuře. Lidé ale zřejmě mohou být rádi, že nezvolil podobný outfit jako jeho milá.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy