Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Obličej Moniky z Přátel už nezvládá návaly botoxu: Poslední várka jí lezla ven i ušima!

Ona snad ani nedovře to oko!
Zdroj: Profimedia
Courtney Cox (52) už dávno není třicítka Monika z Přátel. Jenomže si to pořád nechce připustit. V Hollywoodu patří mezi největší zájemkyně o botox a svůj obličejík si nechává vyplňovat pravidelně. Jenomže už to začíná mít své následky.

Courtney Cox se nedávno dala opět dohromady se svým mladším zajíčkem Johnnym McDaidem. To je muzikant z rockové kapely, a tak je jasné, že Courtney musí jeho fanynky odhánět vidlemi.

Také je o 13 let mladší a ona vedle něj chce vypadat co nejlépe. To je pochopitelné. Akorát jí to na předávání BMI Pop Awards moc nevyšlo. Dorazila s rudým obličejem, který vypadal, že každou vteřinu exploduje. Předtím si totiž zašla k chirurgovi na svoji pravidelnou dávku botoxu. Ten jí tvář pořádně nafoukl a odhalil nevzhlednou žílu na čele. Chvílemi to dokonce vypadalo, že ani nezavře oči, protože neovládala mimické svaly.

Tak snad brzy splaskne!

Související články

Další články