Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Oblíbený zrzek Ed Sheeran skončil v nemocnici: Nehezky ho srazilo auto. Jak je na tom?

Ed Sheeran by na sebe měl dávat větší pozor!
Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
Ed Sheeran patří mezi nejoblíbenější zpěváky současnosti. Téměř každý jeho nový song se stává okamžitě hitem. V současné době jeho nejvěrnější fanoušci trnou hrůzou. Talentovaného zrzka totiž dost nehezky srazilo auto, když se projížděl na svém kole. Jaký je jeho zdravotní stav?

Je pravda, že Ed Sheeran sice moc krásy nepobral, ale to naprosto hravě dohání svým hudebním talentem. Když se postaví na pódium, tak fanoušci, ale hlavně fanynky po celém světe šílí. Každý jeho nový song se okamžitě stává hitem.

Zpěvák skončil v nemocnici těsně po tom, co ho srazilo auto, když se zrovna projížděl na svém kole. O incidentu okamžitě informoval své nejvěrnější na sociálních sítích, kde se vyfotil se zlomenou rukou.

I když nehodna vypadala vážně, tak se mladému talentu zas až tak moc nestalo. Vyvázl s odřeninami a zlomenou rukou. Pro příště by si měl vzít ponaučení, že se na svém kolem nemůže prohánět jako šílený, protože by to nemuselo vůbec dopadnout dobře.

Fanoušci nyní trnou hrůzou, protože si rozhodně nepřejí, aby Ed zrušil své světové turné. Tak snad závěrečné zprávy lékařů budou příznivé a zpěvák bude moct normálně pokračovat ve svých vystoupeních.

Související články

Další články