Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Oblíbený seriál Ulice se vrací zpět na obrazovky: Víme, kdy poběží premiérový díl

Oblíbený seriál Ulice se vrací zpět na obrazovky: Víme, kdy poběží premiérový díl
Zdroj: archiv Ulice
+ Další 4 fotografie
Ulice
Kvůli koronavirové pandemii muselo být přerušeno natáčení Ulice. Nyní máme pro fanoušky oblíbeného seriálu dobrou zprávu. Televize Nova oznámila, kdy se diváci budou moci znovu shledat se svými oblíbenými postavami na televizních obrazovkách.

Diváci byli zvyklí na pravidelnou dávku premiérových dílů seriálu Ulice. Jenže ani České republice se nevyhnula koronavirová epidemie, což způsobilo, že se naprosto změnil chod běžného života. Koronavirová pandemie-cesko ovlivnila také seriál Ulice. Kvůli viru a v rámci bezpečí herců i štábu muselo být přerušeno natáčení premiérových dílů.

Návrat na obrazovky

Fanoušci oblíbeného seriálu se často ptají, kdy uvidí svůj milovaný seriál zpět na obrazovkách. Televize Nova konečně odpověděla na nejčastěji kladenou otázku diváků. "Konečně můžeme potvrdit bližší termín, kdy odstartuje vysílání nových epizod Ulice," informovala televize Nova.

Zprvu to vypadalo, že se seriál Ulice začne znovu vysílat až po prázdninách. Podle nejnovějších informací by se však Ulice mohla objevit na obrazovkách ještě před tím, než začne nový školní rok.

"Usilovně pracujeme jako včeličky. Pracujeme na dalších dílech pro vás. Za týden začínáme znovu natáčet nové díly," řekla kreativní producentka seriálu Silvia Klasová v oficiálním prohlášení.

Podle slov producentky si diváci budou moci zpříjemnit podvečery sledováním Ulice již v druhé polovině měsíce srpen. Takže ještě během prázdnin se fanoušci opět setkají se svými oblíbenými postavami.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy