Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Oblíbený seriál Jak jsem poznal vaši matku končí! Tajemná hrdinka byla konečně odhalena!

Cristin Milioti se objeví v poslední epizodě závěrečné deváté řadě seriálu.
Zdroj: Facebook.com

Kultovní seriál Jak jsem poznal vaši matku, jehož hlavní hrdina Ted Mosby už od roku 2005 vypráví svým dětem historii vlastních námluv, končí. Fanouškům scénáristé na konci seriálu dokonce odhalí tajemnou ženu, matku Tedových dětí, na kterou diváci čekali celých osm let, co se seriál vysílal.

Americká televize CBS ohlásila na začátku roku devátou, definitivně poslední řadu. V té předsposlední osmé řadě by se měla konečně odhalit záhadná matka, která je součástí celého příběhu. "Osm let nás hlavní postava v podání Joshe Radnora držela v napětí. A dělal to mistrovsky, stejně jako všichni herci i tvůrčí tým," prohlásila Nina Tasslerová ze CBS Entertainment.

Do role matky byla vybrána herečka Cristin Milioti (27), která se v poslední epizodě vypraví se svým typickým žlutým deštníkem na nádraží, aby si koupila jízdenku na svatbu Barneyho Stinsona a Robin Scherbotsky, která se má konat ve Farhamptonu na Long Islandu.

Sitkom, jehož první díl měl americkou premiéru 19. září 2005, zažil nejistotu kolem stávky scenáristů, několik hostujících hvězd, dvě nominace na Zlaté glóby pro Neila Patricka Harrise ve vedlejší roli, expanzi do desítek zemí světa včetně Česka a zrod nesčetných fanklubů, které si premiérové díly stahují a překládají ještě před vznikem místní jazykové verze.

Související články

Další články