Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Oblíbený herec ze seriálu Horákovi je zase singl: Jan Komínek se rozešel a opět podlehl závislosti

+ Dalších 6 fotografií
Mladý herec Jan Komínek (25), známý z několika pohádek a seriálů Horákovi nebo Ulice, ještě na konci srpna vyvedl na premiéru filmu Přes prsty svoji exotickou přítelkyni Patricii. Jenomže uběhlo pár měsíců a pohledný herec je opět singl. Na večírku se redakci eXtra.cz exkluzivně svěřil, jak to má s láskou a se závislostmi.

Oblíbený herec Jan Komínek vyrazil na večírek a redakci eXtra.cz prozradil, že je opět singl. Honzu si lidé pamatují z jeho legendární role v seriálu Horákovi, kde hrál malého a hubeného rošťáka.

Od natáčení seriálu Horákovi uběhlo dlouhých třináct let a Honza vyrostl v pohledného chlapa. Jen na lásku nemá příliš štěstí. Vztah mu nevyšel s bosenskou modelkou Džanou Valjevac, se kterou obrážel akce ještě na konci loňského roku, ani s půvabnou exotickou kráskou Patricií.

"Snažím se přestat kouřit, ale Glo mi chutná a je to zdravější než obyčejné cigarety. Já dokonce jednu dobu vůbec nekouřil, protože moje přítelkyně byla astmatička. Kvůli ní jsem právě přestal kouřit zhruba na jeden rok," svěřil se herec.

"Momentálně nemám žádnou přítelkyni, takže nemám důvod kvůli někomu přestat kouřit. Ne, samozřejmě, že to dělám pro sebe," dodal s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy