Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Oblíbený herec z Četnických humoresek je po smrti: František Švihlík (†76) bojoval s rakovinou

Čest jeho památce!
Diváci si ho oblíbili zejména v kultovním seriálu Četnické humoresky. Bohužel nás svým humorem František Švihlík (†76) už bavit nebude. Herec před nedávnem přiznal, že bojuje se zákeřnou rakovinou. Tu se mu ale porazit nakonec nepodařilo.

Františka Švihlíka si už navždy budeme pamatovat jako policejního fotografa Čendu Němce z nezapomenutelného seriálu Četnické humoresky. O náhlé smrti herce informoval portál Novinky.cz.

František za svůj život ztvárnil desítky rolí. Kolegové a diváci ho milovali. Nejenom pro jeho skvělý humor, ale také pro jeho přívětivost a dobré srdce. V posledních letech se mu ale nedařilo, a to zejména po zdravotní stránce.

Herec totiž sváděl boj se zákeřnou rakovinou. "Jsem nemocný, našli mi rakovinu. Mám za sebou ozařování a teď procházím bioléčbou. Takže zatím nemůžu nic moc dělat. Mám oslabenou imunitu a nemůžu moc mezi lidi,“ řekl pro MF DNES herec.

Ač bojoval statečně, tak nakonec svůj život prohrál. Všichni na něj budou vzpomínat jako na vynikajícího herce a člověka.

Mohlo by vás zajímat

Další články