Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Oblíbený český herec z filmu Fešák Hubert měl autonehodu, zajel do protisměru. Jaký je jeho stav?

+ Další fotografie
Nehoda
Oblíbený herec Karel Heřmánek měl autonehodu! Rozbil svůj luxusní vůz. Ve Vyžlovce v okrese Praha-východ havaroval v pátek odpoledne s řidičem protijedoucího vozu. Vyvázl naštěstí s lehkými zraněními.

Informaci o nehodě, kdy šlo Heřmánkovi o život, přinesl portál Novinky.cz s odkazem na dva dobře informované zdroje. Dva lehce zranění řidiči byli po poskytnutí péče převezeni do nemocnice. „Přítomnost alkoholu byla u obou účastníků nehody vyloučena dechovou zkouškou,“ uvedla mluvčí policie Jana Šteinerová.

K nehodě dvou osobních vozů došlo v Jevanské ulici. Podle všeho sjížděl Heřmánek ve svém BMW z hlavní silnice. Následně najel ale na zatravněný ostrůvek a dostal se s vozem do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím značky Mitsubishi. Střet obou vozů byl kritický, jeden z nich skončil v dopravním značení.

„Provoz v místě nehody byl řízen kyvadlově,“ popsala Šteinerová. Příčinu nehody a míru zavinění jednotlivých účastníků vyšetřují policisté.

Mohlo by vás zajímat

Další články