Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Oblíbenost ženichů ze Svatby: Kdo z této čtveřice u lidí vede a koho nemůžou vystát

Oblíbenost ženichů ze Svatby: Kdo z této čtveřice u lidí vede a koho nemůžou vystát
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
reakce diváků
Jít do sociálního experimentu, jako je Svatba na první pohled, se může některým lidem zdát jako naprosto telecí nápad. Čtyři muži, dnes již dobře známí ženichové, se rozhodli nechat si odborníky vybrat perfektní partnerku, se kterou by měli podle vědy zůstat po zbytek života. Diváci mají na jednotlivce svůj názor a převažují sympatie. Ne však všude.

Od samého začátku pořadu Svatba na první pohled se řeší převážně nevěsty, které berou záležitosti mnohem citlivěji než muži. Právě k ženichům chovají diváci reality show větší sympatie než k nevěstám. Od prvního dílu, kdy se ukázal František Gebr, se ukázalo, že je to jeden z nejsympatičtějších mužů v celé show. Hned po něm je podle všeho René Vrábel, za ním Pavel Dlesk a na konci Radek Stöber

O Frantovi diváci smýšlejí tak, že je to sympaťák se srdcem na dlani, taktéž o Reném. Ačkoliv je Pavel pro některé ženy možná nepřitažlivý, uznaly, že je to skvělý parťák do nepohody. Nejvíce kritiky sklízí Radek, který je podle lidí až příliš emotivní a leckdo používá výrazy "uplakánek" nebo "plačka". Hodnotí i jeho vzhled a některým ženám se zdá až slizký.

"Pánové František a René, sympaťáci a takhle se nechají ponižovat od holek, co jim nesahají ani po kolena. Snad jim to časem vyjde s někým normálním," kritizují divačky převážně jejich manželky, Natálku a Petru. Pro Frantu a Reného si lidé představují někoho, kdo ocení, jak se tito dva ženichové chovají. "Pavel není sice fešák, ale má zlaté srdce a ví, jak se k ženě chovat," hodnotí další.

Radek je snad nejvíce nenáviděným ženichem. "Takového chlapa snad nikdo nechce. Jak se to chová, dává pěstí do střechy v autě jak nějaký neandrtálec. Furt jenom brečí a hraje na city, děsný chlap," kroutí hlavou diváci reality show. "Tak kterou ženskou by bavil ufňukaný chlap asi žádnou. Chlap má být chlapem a oporou pro ženu, ne zátěží," dodal Martin na sociálních sítích.

Většina televizních diváků se shodne, že František a René jsou pohlední muži, kteří si vedle sebe zaslouží správnou ženu, rozhodně by pro ně nevybrali ty ženy, se kterými je spárovali odborníci a věda. Pavel sice není tak oblíben jako předchozí dva ženichové, rozhodně ale nesklízí tolik kritiky jako právě Radek, u kterého si navíc mnoho lidí myslí, že je to všechno jen nahrané. Objevil se totiž před časem v Nebezpečných vztazích coby rozvedený otec Petr.

A jak to máte vy? Který z ženichů je vám nejvíce sympatický? Co si myslíte o těchto čtyřech mužích? Napište nám své postřehy do komentářů!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy