Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Oblíbená slovenská herečka Studenková tvrdí, že Robert Paulat je jen kamarád. Že by jim to spolu ale slušelo!

Dlouhodobě nejoblíbenější slovenská herečka a český model, moderátor a
chlap k nakousnutí, Robert Paulat.
Zdroj: facebook.com
Zdenu Studenkovou (61) zná u našich sousedů snad každý. Studenková je slovenská herečka a mimo jiné několikanásobná držitelka ocenění Osobnost televizní obrazovky (zkr. OTO). S celkovým počtem osmi trofejí, a to šestkrát v kategorii Herečka a dvakrát coby absolutní vítězka, je nejúspěšnější účastnicí v historii této divácké ankety vůbec.

Všem však spadla pusa ve chvíli, kdy se o víkendu objevila bez svého dlouholetého partnera Braňa Kostky (44) na Bratislavském bále, který se konal již po patnácté. Studenková, která vypadá na svůj věk naprosto famózně, si jako doprovod zvolila českého modela a moderátora Roberta Paulata (36). Tento pár, který je od sebe věkově vzdálen celých 25 let, což by na pohled rozhodně nikdo neřekl, způsobil nemalé pozdvižení.

Slovenská média přiznala, že herečka si v podstatě ukradla celý Bratislavský bál pro sebe, sršela vtipem a energií, přesto se pozastavovala nad tím, kdo je ten krásný muž po jejím boku.

„Vždycky, když jsem v Bratislavě, tak u ní přespím, je to moje dobrá přítelkyně, a Braňa znám také velmi dobře,“ řekl nám k tomu Robert. A jeho slova dnes potvrdila také sama herečka.

„Roberta jsem si jako doprovod zvolila, protože jsme opravdu dobří přátelé. V Bratislavě samozřejmě mám hodně přátel, ale ti jsou ženatí a přijít na bál sama, bez doprovodu mi nepřišlo vhodné. Jsem ráda, že Robert moje pozvání přijal, protože jsme se výborně bavili,“ řekla herečka eXtra.cz.

A co na její volbu říkal Braňo Kostka? „Samozřejmě s tím, aby mě Robert doprovodil, souhlasil. Ten den musel být na jiné akci, a proto se mnou nemohl jít on,“ doplnila Studenková, že se vlastně nic nestalo.

Související články

Další články