Jestli jste rádi sledovali soutěž, kde se známé osobnosti předbíhaly v tom, kdo nejlépe napodobí celosvětové i tuzemské hvězdy, tak můžete jásat. Televize Nova už oznámila, že v úspěšném pořadu chce pokračovat.

„Tvoje tvář lámala skoro celý podzim rekordy sledovanosti a potvrdila pozici nejúspěšnějšího nového projektu na poli české televizní tvorby. Nyní skončila, ale diváci nemusejí truchlit. Po úspěšné první a druhé řadě, jejíž každý díl sledovaly miliony diváků, započaly přípravy třetí řady,“ prozradila Nova.

A aby toho nebylo málo, tak se ihned vyrojily spekulace, že hlavní hvězdou a tahákem celé show by měla být Ewa Farna (23), jejíž hvězda stále stoupá a je stálicí českého showbyznysu. Že by zpěvačka, která má podle svých slov „boky jako skříň“, roztančila svou korpulentní postavu? Rozhodně by to bylo zajímavé sympatickou brunetku vidět v nějakém hodně sexy kostýmku třeba á la Miley Cyrus.

Musíme se ale ještě nechat překvapit, hvězdné soutěžící si televize nechává jako to poslední překvapení, které chce prozradit. Ale nebojte se, redakce eXtra.cz to pro vás bude samozřejmě bedlivě sledovat.