Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Oblíbená sexbomba spáchala sebevraždu: Niece bylo pouhých 31 let

Modelka Niece Waidhofer spáchala sebevraždu.
Zdroj: Twitter Niece Waidhofer
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Sebevražda

Influencerka a sexbomba Niece Waidhofer spáchala v pouchých 31 letech sebevraždu. Podle rodiny modelka dlouhou dobu bojovala s duševními problémy. Policie podle portálu TMZ našla bezvládné tělo Niece u ní doma poté, co se dlouho neozývala své rodině. 

"Niece si bohužel vzala život po dlouhém boji s duševními problémy," uvedla rodina zesnulé modelky Niece Waidhofer pro portál TMZ. Policie bezvládné tělo Niece objevili poté, co obdrželi telefonát od znepokojeného člena rodiny, který strážce zákona požádal, aby modelku zkontrolovali v jejím domě v texaském Houstonu.

Podle nejbližších se snažila s problémy bojovat a pokoušela se pomoct i dalším lidem, kteří trpí stejnými obtížemi. I proto pozůstalí na památku Niece založili neziskovou organizaci s názvem „Peace From Niece“, tedy "Mír od Niece". Ta má šířit povědomí o duševních problémech a financovat výzkum duševních chorob.

Fanoušci poznali, že se něco děje

Modelka měla na svém instagramu 4,2 milionu sledujících, kde pravidelně sdílela příspěvky pojednávající právě o duševním zdraví. Týden před svou sebevraždou však svůj účet vymazala a nechala na něm pohé tři příspěvky. Fanoušci tak byli znepokojeni a tušili, že se děje něco špatného.

„Byla jedním z mých oblíbených lidí, které jsem sledoval na Instagramu. Duševní zdraví je extrémně důležité. Víc, než si dokážeme představit," napsal jeden z modelčiných fanoušků na Instagramu. Podle rodiny byla Niece v posledních letech sužována démony, přesto se s nimi snažila bojovat.

„Byla krásná a laskavá, citlivá a zábavná, kreativní a talentovaná, velkorysá a soucitná, přemýšlivá a vyzývavá. I když je loučení tak velmi bolestivé, utěšuje nás vědomí, že se znovu shledala se svým otcem, svými třemi prarodiči, strýcem Rustym a milovaným Puffem, a že nyní může být sama sebou a konečně v míru," uvedla rodina v dojemném rozloučení.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy