Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Oblíbená moderátorka TV Nova oznámila těhotenství: Brzy budeme čtyři, napsala

Zdroj: archiv Marcely Škábové Tomčíkové
+ Další 4 fotografie
novinka
Rodina moderátorky televize Nova Marcely Škábové Tomčíkové se za několik měsíců rozroste. Sympatická maminka syna Erika čeká druhé miminko. Radostnou novinou se pochlubila na sociální síti. Co vzkázala Marcela svým fanouškům?

Pod stromeček nadělila moderátorka svým blízkým ten nejkrásnější dárek. Na začátku léta přibude do rodiny Tomčíkovy nový přírůstek. Marcela se krásnou novinou pochlubila veřejnosti v sobotu na svém Instagramu. "Brzo budeme čtyři, když Bůh dá a vše dobře dopadne....," napsala Marcela, která tak z manžela Urbana udělá dvojnásobného tatínka.

Miminko na cestě

"Drazí přátelé, musíme se vám k něčemu přiznat. Už nedokážu schovávat bříško. Vánoce sice byly strávnicky náročné, ale tím to není," napsala šibalsky oblíbená moderátorka na Facebook. Syn Erik, kterému rodiče říkají Riki, se tak může těšit na sourozence.

"Moc se těšíme na miminko a nejvíc určitě Riki, protože bez parťáka je zábava poloviční," napsala moderátorka. Ta se zařadila mezi mnoho dalších známých žen, které v letošním roce také porodí.

Marcele přejeme hodně zdraví, aby vše dopadlo tak, jak má.

Související články

Další články