Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Oblíbená moderátorka Renáta Czadernová předčasně porodila a skončila na JIP

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
porod
Oblíbená moderátorka TV Nova Renáta Czadernová předčasně porodila krásnou holčičku. Renáta má za sebou náročnější porod, ale Karolínce se daří dobře a je rozkošná.

„Bylo to nečekaně dříve, Karolínka přišla na svět zhruba šest týdnů před termínem,“ prozradila TV Nova půvabná moderátorka Renáta Czadernová

„Karolínku převezli na JIPku, já jsem zůstala po operaci na rizikovém oddělení. Asi po týdnu jsme přešly na společný pokoj na JSP (jednotku specializované péče), kde jsme byly další týden. Tímto bych chtěla z celého srdce poděkovat lékařům a sestřičkám z neonatologického oddělení nemocnice v Motole. Všichni nám svým klidným a přátelským přístupem dodávali sílu a pozitivní myšlení,“ popsala Renata celou situaci.

Renátě i malé Karolínce se daří dobře a už se nemohou dočkat na to, až se vrátí z nemocnice domů, kde na ně čeká tatínek a sestřička Adélka. „Všichni tři ji milujeme nadevše. Spolu s Adélkou je pro mě a partnera tím nejdůležitějším a nejkrásnějším, co v životě máme." dodala moderátorka.

Související články

Další články